НАБУ оштрафовано за безпідставну відмову закрити справу проти екс-міністра екології Злочевського, - САП

<span>Екс-міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський</span> — НАБУ оштрафовано за безпідставну відмову закрити справу проти екс-міністра екології Злочевського, — САП
Екс-міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський
Антикорупційне бюро оштрафували через невиконання рішення суду по цій справі Об этом сообщает ps-ua.com со ссылкой на СМИ.


На Національне антикорупційне бюро України накладено штраф за невиконання рішення суду по справі екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.


Також у САП заявили, що детективи та керівництво Національного антикорупційного бюро України лише «створюють видимість розслідування діючи в інтересах деяких громадських діячів, штучно, тобто за відсутності будь-яких як законних, так і об’єктивних на те підстав, надаючи вагомості їх заявам, отримуючи у вдячність активну інформаційну підтримку».


Як повідомлялось, справа стосовно розкрадання державних ресурсів була передана до НАБУ, де, згідно з заявами керівника САП Назара Холодницького, її закрили через те, що, нібито детективи НАБУ не зробили жодних слідчих дій.


Нагадаємо, що Злочевський виїхав з України в кінці 2014 року після того, як отримав статус підозрюваного у незаконному збагаченні в справі, що розслідувалася Генеральною прокуратурою. У січні 2015 року ГПУ оголосила його у розшук. Восени 2016 року з сайту МВС була знята інформаційно-статистична картка про розшук екс-міністра. Інформація про припинення розшуку була внесена на підставі надісланої з Генпрокуратури постанови про скасування державного розшуку Злочевського.


Читайте також: Генпрокуратура намагається «реанімувати» справу Злочевського — Луценко

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nabu-oshtrafovano-za-bezpidstavnu-vidmovu-zakriti-spravu-proti-eks-ministra-ekologiji-zlochevskogo-sap-593525.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя